Haining Jingyuan Trading Company Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Haining Jingyuan Trading Company Ltd Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna
  Haining Jingyuan Trading Co., Ltd. znajduje się w Haining w prowincji Zhejiang, która słynie z rzeki Qiantang Guanchao. W pobliżu znajdują się dwutorowe trasy Shanghai-Hangzhou (S01), autostrada Shanghai-Hangzhou-Ningbo i autostrada Hangpu. To jest 100 kilometrów na wschód od Szanghaju i 40 kilometrów na zachód od Hangzhou. Transport jest bardzo wygodny.
  Firma eksportuje głównie wszelkiego rodzaju trójkątne wsporniki, śruby i wszelkiego rodzaju akcesoria do akcesoriów meblowych i ma własną fabrykę produkcyjną. Fabryka istnieje od 30 lat, a nasza firma angażuje się również w badania i rozwój nowych produktów. Produkty są eksportowane do ponad 50 krajów i regionów, takich jak Stany Zjednoczone, Japonia, Azja Południowo-Wschodnia i Bliski Wschód, i cieszą się dużym uznaniem klientów.
  Firma traktuje zasadę „przede wszystkim jakość, kredyt, najpierw klient, dedykowana usługa”, aby zdobyć zaufanie nowych i starych klientów dzięki wysokiej jakości produktom i przemyślanej obsłudze. Serdecznie zapraszamy kupców krajowych i zagranicznych do odwiedzenia nas.

 • OEM / ODM
  Zamówienia OEM i ODM są mile widziane.

  Produkty na naszej stronie są w celach informacyjnych.
  Wszelkie standardowe lub niestandardowe produkty metalowe można dostosować.
  Zapytaj nas o rysunek lub oryginalną próbkę, zmieńmy swój pomysł na prawdziwy produkt.

Szczegóły kontaktu
Haining Jingyuan Trading Company Ltd

Osoba kontaktowa: Fay Xu

Faks: 86-573-87687092

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas